skip to Main Content
  • Torben Andersen (1.4.2014 – 31.3.2019)
  • Kaisa Kotakorpi (1.4.2014 – 31.7.2016, 1.8.2017 – 31.3.2019)
  • Liisa Laakso (1.4.2014 – 31.7.2016)
  • Roope Uusitalo (1.4.2014 – 31.3.2019, puheenjohtaja)
  • Mikko Puhakka (1.4.2014 – 31.7.2016)
  • Anneli Anttonen (1.8.2016 – 31.3.2019)
  • Jukka Pirttilä ( 1.8.2016 – 31.7.2017)
  • Anne Haila (1.4.2019 – 21.9.2019)

Back To Top